הכניסה לאתר מגיל 18 ומעלה

כניסה
אזהרה: מכיל אלכוהול - יש להימנע משתייה מופרזת
יש לאשר שהינך מעל גיל 18

מרכז תרבות היין של יקבי כרמל

מבקרים יקרים

מתוך אחריות ודאגה לקהל המבקרים והצרכנים, לא יתקימו סיורים  ביקב בהתאם להנחיות משרד הבריאות

נחזור לפעילות בקרוב.

החנות במרכז המבקרים פתוחה לקהל בין הימים א'-ה'  בשעות 9:00-17:00 , ימי שישי בין השעות 9:00-13:00

**יתכנו שינויים עקב הקורונה

אנחנו מזמינים אתכם לבקר אותנו, לטעום מעולם היין המרתק וליהנות מחוויה חושית בלתי נשכחת עם מגוון יינות היקב.

לרשימת הסיורים

מרכז תרבות היין הינו מרכז חוויתי המשלב סיורים, סדנאות וטעימות יין ביקב ההיסטורי, הפותח שעריו ומציג את הסיפור המרתק מראשית תעשיית היין בישראל ועד העולם החדש של היין כיום. החיבור בין ישן לחדש הוא סוד קסמו של היקב ואתם מוזמנים לראות את שרשרת העשייה המקצועית של היין בישראל, מראשיתה ועד למהפכת האיכות של היינות הישראליים כיום, הזוכים להכרה ולפרסים בינלאומיים.

ייחוד המרכז וצוותו: הצוות המקצועי של מרכז תרבות היין מורכב ממדריכי יין בעלי ניסיון רב בתחומם המאפשר להתאים לכם באופן אישי את חווית האירוח ביקב ולהיות רלוונטי וחדשני לכל קבוצה.

שעות פעילות ופרטי התקשורת מרכז תרבות היין

ימים א׳-ה׳: 09:00 עד 17:00
יום ו׳: 09:00 עד 14:00

רואי / 054-6458846 (בהודעות בלבד)

* הסיורים בתיאום מראש ועל בסיס מקום פנוי בלבד

* בשבתות, חגי ישראל וימי זיכרון – סגור

* כל הסיורים מיועדים למבוגרים בלבד (גילאי 18 ומעלה) למעט סיור משפחות

04-6391788

wineculture@carmelwines.co.il
מרתף החביות ביקב בזכרון יעקב

טעימות בחנות היין

טעימה מודרכת של יינות לבחירה, יבחר על ידי החנות ביום הביקור. עלות לטעימה כוס אחת: 12 ₪, עלות לטעימת חמישה סוגי יינות: 50 ₪.

במסלול חמשת הטעימות יוטעמו שני יינות לבנים, יבש וחצי יבש, 3 יינות אדומים ויין קינוח אחד.

הטבה מיוחדת: על קניית יין מעל 250 ₪, באותו יום, הטעימות ללא עלות.

סיור וטעימות יין במרתפי היקב

מבט היסטורי על תחילת ההתיישבות ותעשיית היין הישראלית.

כניסה למרתפי היקב האותנטיים וחשיפה לטכנולוגיות מסורתיות וחדשניות בעולם היין, בריכות בטון משופצות/חביות עץ אלון, הסברים מפורטים על תהליך הכנת היין ולסיום: טעימה מודרכת של 3 יינות בליווי לחם ושמן זית.

הצוות המקצועי של מרכז תרבות היין מורכב ממדריכי יין בעלי ניסיון רב בתחומם המאפשר להתאים לכם באופן אישי את חווית האירוח ביקב ולהיות רלוונטי וחדשני לכל קבוצה.

סיור מודרך וטעימות יין במחיר של 50 ₪ לאורח. מחיר לחייל, סטודנט ואזרח וותיק : 45 ₪ לאורח

*אורך הסיור כשעה *לאחר השעה 17:00 – עלות הסיור 75 ₪ לאדם + ₪ לכל שעה נוספת * ההרשמה לסיור בתיאום מראש ועל בסיס מקום פנוי.

סיור וסדנת יין

מבט היסטורי על תחילת ההתיישבות  ותעשיית היין הישראלית, הצצה למרכזי העשייה ביקב מסחרי וביקב הבוטיק שבמקום. כניסה למרתפי היקב האותנטיים וחשיפה לטכנולוגיות מסורתיות וחדשניות בעולם היין, בריכות בטון משופצות/חביות עץ אלון וגולת הכותרת: טעימת 5 יינות שתרחיב את ידיעותיכם על עולם היין ועל העשרת החוויה מטעימת יינות איכות. הטעימה מלווה בלחם ושמן זית. מינימום 7 איש או שווה ערך כספי *משך הסיור הינו כשעה וחצי ובתיאום מראש בלבד.

עלות סיור וסדנת  יין: 75 ₪ לאורח – מותנה ב 7 איש או שווה ערך כספי  *לאחר השעה 17:00  – 100 ש"ח לאדם ותוספת של 250 ש"ח לכל שעה נוספת

סיור vip הכולל סדנת יין וגבינות

סדנא זו מיועדת לאורחים המעוניינים לשדרג את הסיור וטעימת היין בתכנים נוספים ומעמיקים יותר בעולם היין. האירוח יחל בקבלת פנים במרכז תרבות היין עם יין, סיור ביקב הכולל מבט היסטורי על תחילת ההתיישבות ותעשיית היין הישראלית. הצצה למרכזי העשייה ביקב מסחרי וביקב הבוטיק שבמקום. כניסה למרתפי היקב האותנטיים וחשיפה לטכנולוגיות מסורתיות וחדשניות בעולם היין, בריכות בטון משופצות/חביות עץ אלון. גולת הכותרת: סדנת יין הכוללת טעימה של יינות פרמיום, פלטת גבינות משובחות, פירות העונה, לחם ושמן זית. *משך הסדנא הינה כשעתיים ובתיאום מראש בלבד – אינו מיועד לילדים.

עלות סיור וסדנת יין וגבינות: 125 ₪ לאורח – מותנה במינימום 4 משתתפים או שווה ערך כספי *לאחר השעה 17:00 – 150 ₪ לאדם ותוספת של 250 ₪ לכל שעה נוספת.

סיור זוגי VIP

סדנא זו מיועדת לזוגות המעוניינים בחוויה ייחודית ואינטימית. האירוח יחל בקבלת פנים במרכז תרבות היין עם יין, סיור ביקב הכולל מבט היסטורי ע תחילת ההתיישבות  ותעשיית היין הישראלית. הצצה למרכזי העשייה ביקב מסחרי וביקב הבוטיק שבמקום. כניסה למרתפי היקב האותנטיים וחשיפה לטכנולוגיות מסורתיות וחדשניות בעולם היין, בריכות בטון משופצות/חביות עץ אלון. גולת הכותרת: סדנת יין הכוללת טעימה של יינות פרמיום, פלטת גבינות משובחות, פירות העונה, לחם ושמן זית.

עלות סיור זוגי VIP500 ₪ לזוג * קבלת שובר לרכישה בחנות היקב בסך 100 ₪

חדר טעימות VIP

מרכז תרבות היין, (חנות היין)
יקבי כרמל,
רח' דרך היקב 2
זכרון יעקב 30950